KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 13.03.2016 r.

ogłoszenia

1.)W najbliższą sobotę spowiedź wielkanocna z udziałem kapłanów z dekanatu od godz. 9.00 do 10.30 następnie od 11.00 do 12.00 i po południu od 15.00 do 16.30 i od 17.00 do 18.00. Tradycyjnie zwracam uwagę na godziny dopołudniowe, będzie większa liczba kapłanów posługujących.

2.)Objazd chorych z Komunią Wielkanocną 22 marca w wielki wtorek od godz. 8.00 – zapisy w zakrystii i biurze.

3.)Proszę o przygotowanie Bożego grobu pana Pawła Szkopka Zdzisława Szmaja i, Hieronima Bednarza.

4.)Za tydzień niedziela Męki Pańskiej i poświęcenie gałązek palmowych. Młodzież oazowa będzie miała przygotowane gałązki palmowe przed kościołem, jest to forma wsparcia ich wyjazdów wakacyjnych.

5.)Za tydzień o godz. 14.00 młodzież kandydaci do bierzmowania wyjeżdżają na Mszę św. z ks. Biskupem na Górę Krzyża koło Ostrzeszowa. Powrót ok. godz. 18.00. Zbiórka przed wyjazdem przy remizie strażackiej.

6.)Panie z Żywego Różańca proszę o przeprowadzenie zbiórki ofiar na kwiaty do Bożego Grobu.

7.)W niedziele Droga Krzyżowa o godz. 19.00, ulicami naszego miasta zaczynamy od klasztoru O godz. 16 find more.00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną.

8.)Dyrekcja szkoły podstawowej w Grabowie przypomina ,że do końca marca przyjmuje zapisy dzieci pięcioletnich do oddziałów przedszkolnych oraz dzieci 6 i 7-letnich do klas pierwszych

9.)Pojawił się nowy numer Opiekuna, przewodnika.
Wszystkim Szczęść Boże na kolejny Tydzień Wielkiego Postu