KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Jutro przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP uroczystości w Kaliszu suma o godz. 12 celebrowana przez ks. Biskupa Łukasza Buzuna.

W najbliższą sobotę spowiedź wielkanocna z udziałem kapłanów z dekanatu od godz. 9.00 do 10.30 następnie od 11.00 do 12.00 i po południu od 15.00 do 16.30 i od 17.00 do 18.00. Tradycyjnie zwracam uwagę na godziny dopołudniowe, będzie większa liczba kapłanów posługujących. Przypominamy, że objazd chorych z Komunią Wielkanocną 27 marca w wielki wtorek od godz. 8.00 – zapisy w zakrystii i biurze.

Proszę o przygotowanie Bożego grobu pana Pawła Szkopka Zdzisława Szmaja i Hieronima Bednarza.

Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej i poświęcenie gałązek palmowych. Dzieci z Oratorium będzie miała przygotowane gałązki palmowe przed kościołem. Jest to forma wsparcia ich wyjazdów wakacyjnych.

Panie z Żywego Różańca proszę o przeprowadzenie zbiórki ofiar na kwiaty do Bożego Grobu( kwartalna zbiórkę na malowanie kościoła przekładamy na Niedzielę Miłosierdzia)

W niedziele Droga Krzyżowa o godz. 19.00, ulicami naszego miasta zaczynamy od Fary do Klasztoru ( w razie nie pogody droga krzyżowa w kościele parafialnym).

Wszystkim Szczęść Boże na kolejny Tydzień Wielkiego Postu