KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziękuję za Ofiary na potrzeby naszego Kościoła, jak i  tytułu daniny diecezjalnej. Ofiarę złożyła ¼ parafii.

W najbliższą sobotę spowiedź wielkanocna z udziałem kapłanów z dekanatu od godz. 9.00 do 10.30 następnie od 11.00 do 12.00 i po południu od 15.00 do 16.30 i od 17.00 do 18.00. Tradycyjnie zwracam uwagę na godziny dopołudniowe, będzie większa liczba kapłanów posługujących. Przypominamy, że objazd chorych z Komunią Wielkanocną 16 kwietnia w wielki wtorek od godz. 8.00 – zapisy w zakrystii i biurze.

Proszę o przygotowanie Bożego grobu pana Pawła Szkopka Zdzisława Szmaja i Hieronima Bednarza.

Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej i poświęcenie gałązek palmowych. Dzieci z Oratorium będzie miała przygotowane gałązki palmowe przed kościołem. Jest to forma wsparcia ich wyjazdów wakacyjnych.

W środę z racji 13 dnia miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 17.30. W piątek zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem św. ojca Pio. Spotkanie rozpoczniemy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00

Panie z Żywego Różańca proszę o przeprowadzenie zbiórki ofiar na kwiaty do Bożego Grobu

W niedziele Droga Krzyżowa o godz. 19.30, ulicami naszego miasta zaczynamy od Klasztoru do Fary (w razie nie pogody droga krzyżowa w kościele parafialnym).

Pojawił się nowy numer Opiekuna i Gościa Niedzielnego.

Wszystkim Szczęść Boże na kolejny Tydzień Wielkiego Postu