KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Objazd chorych z Komunią Wielkanocną w Wielki Poniedziałek 6 kwietnia od godz. 8.00 (w razie konieczności niebezpieczeństwa śmierci na zgłoszenie) – zapisy w zakrystii i biurze.

Proszę o przygotowanie Bożego grobu pana Pawła Szkopka Zdzisława Szmaja i Hieronima Bednarza.

W tym tygodniu przyda I Czwartek modlimy się w intencji poczętego życia i naszych rodzin, I Piątek i I Sobota Miesiąca o 18.00 Msza św. i  nabożeństwo różańcowe. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej.

Biuro parafialne na czas trwania epidemii i wszelkich obostrzeń po Mszach św. rano i wieczorem.

Święta Zmartwychwstania Pańskiego przeżywamy w duchowej łączności i uczestniczymy przez media ogólnopolskie i lokalne. Kościół parafialny pozostaje nadal otwarty do indywidualnej adoracji i modlitwy. W tym roku jest zakaz święceń pokarmów na wielkanocny stół. Obowiązują ostre rygory podczas zgromadzeń publicznych i religijnych – do 5 osób. Wszyscy mamy obowiązek stosować się do komunikatów i poleceń pana Premiera i Przewodniczącego Episkopatu. Wszystkich polecamy Panu Bogu w ufnej modlitwie o ustanie epidemii przez pośrednictwo Matki Bożej i naszych świętych patronów.

Zachęcamy do nabywania Opiekuna. Ofiary składamy do koszyczka.

Wszystkim Szczęść Boże na kolejny Tydzień Wielkiego Post