KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA 07.02.2016 r.

1.)Bóg zapłać za ofiary na zakony klauzurowe złożone do puszek. Dziękuję także panią z Koła różańcowego za przeprowadzenie tej zbiórki.

2.)Dziś rozpoczynamy 40 godz nabożeństwo adoracja do 16. 55. W poniedziałek i we wtorek dodatkowe msze św. o godz 11.00

3.)W środę popielec rozpoczęcie Wielkiego Postu Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 9.00, 11.00, 16.00 i 18.00 w tym dniu obowiązuje post ścisły jakościowy i ilościowy.W piątek o godz. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

4.)W niedzielę po południu o 15.00 parafialna droga Krzyżowa prowadzona przez parafian.

5.)O godz. 16.00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną i Msza św. wieczorowa po Tym nabożeństwie już bez kazania tak jak to było w zwyczaju.

6.)W CZWARTEK PO MSZY ŚW. WIECZOROWEJ NABOŻEŃSTWO DO ŚW. OJCA PIO – NASZĄ INTENCJĄ OGARNIAMY CZAS WIELKIEGO POSTU W NASZEJ PARAFII.

7.)Młodzież kandydatów do bierzmowania zapraszamy w najbliższy piątek na wspólną Drogę Krzyżową o godz. 17.00 i Mszę św. o godz. 18.00.

8.)W sobotę wypada kolejny 13 dzień miesiąca, zapraszamy na wspólny różaniec za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy św. Jutro tj w poniedziałek w Kaliszu kino Helios w galerii Amber o godz 19.45 projekcja filmu o Św. Bernardecie i wydarzeniach w Lourdes kto chciałby skorzystać z tego seansu zbiórka o 18.30 na parkingu przy klasztorze cena specjalna biletu 12 zł serdecznie zachęcamy do obejrzenia tego filmy w tym czasie.

9.)Przy wyjściu z kościoła na stoliku sa koperty na daninę diecezjalną ,którą składamy w czasie Wielkiego Postu.

10.)Nowy numer Przewodnika, Promyczka Dobra i kwartalnika „Okno Wiary”
Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !!!