KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przed Kościołami zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Dziękuję panią z Koła różańcowego z przeprowadzenie tej zbiórki jak co roku  i wszystkim za ofiarowany grosz.

Za tydzień w naszej parafii rozpoczynamy nabożeństwo 40 godzinne – eucharystyczne przed Wielkim Postem. Po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja według wyznaczonego porządku. do godz. 16.55 (program adoracji w gablotach).

W czwartek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio rozpoczynamy od wspólnej eucharystii o godz. 18.00.

W piątek kolejne spotkanie formacyjne z kandydatami do sakramentu bierzmowania. O 17.30 spowiedź dla nich. Przypominam o systematycznej pracy dzieciom pierwszo-komunijnym, rodziców proszę o kontrolę i pomoc w przygotowaniu do pierwszej komunii św. W środę będzie możliwość zamówienia szat pierwszokomunijnych na salce przy klasztorze. Od godz. 16.00 zapraszamy uczniów klas 3 A, C i Zamościa, a na 17.00 pozostałe klasy 3B, D, i E.

Przypominam o uporządkowaniu  miejsc cmentarnych i nabyciu stosownych dokumentów.

Wszystkim parafianom i gościom,  dzieciom i młodzieży  Szczęść Boże !!!