KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Za tydzień w niedziele przypada Dzień I Komunii św. w naszej parafii o godz. 9.00. i 11.00. Równoległa Msza św. również o godz. 9.00 i 11.00 w klasztorze. Po południu o godz. 17.00 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych i wspólna fotografia. Msza św. wieczorowa w klasztorze w tym dniu wyjątkowo o godz. 19.00. W czwartek proszę przygotować świątynię do Uroczystości. Zapraszam rodziców  na godz. 16.00. Spowiedź dzieci i ich bliskich w sobotę od godz. 15.00 w farze.

Próba dzieci komunijnych w poniedziałek o godz. 16.00 dzieci pełniących funkcje, a we wtorek próba z rodzicami o godz. 15.30 grupa I, a o 16.30 grupa II.

W czwartek nabożeństwo do św. Ojca Pio – rozpoczynamy od Mszy św. o godz. 18.00. W piątek zapraszamy młodzież przygotowującą się sakramentu bierzmowania. Rozpoczniemy spowiedzią o godz. 17.30.

We  wtorek świętego Stanisława Bp. i Męczennika suma odpustowa w parafii Czajków o godz. 12.00.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.30 w klasztorze.

Jest nowy numer Opiekuna, zapraszamy do nabycia i lektury jest także kwartalnik okno wiary.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.