KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dzisiaj i jutro będziemy przeżywać 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Pamiętajmy o tej wielkiej postaci i módlmy się za Jego wstawiennictwem. O godz. 9.30 będzie sprawowana Msza św. dziękczynna za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II. Dzisiejsze ofiary przekazujemy na budowę Kościoła św. Jana Pawła II w Kaliszu.

W poniedziałek po Mszy św. wieczorowej krótkie spotkanie z nowymi Różami deklarującymi się uczestniczyć w modlitwie za dzieci. Rozszerzamy ilość osób w świątyniach do 50 osób, nadal prosząc o ostrożność i odpowiednie odległości. Ponieważ dzieci prawdopodobnie nie wrócą do szkoły do zajęć tradycyjnych, dlatego na początku czerwca w ramach konsultacji przewidujemy 2 spotkanie z dziećmi komunijnymi i ich rodzicami zamykające rok szkolny i katechetyczny. Proszę o dobre wykorzystanie tego czasu. Bierzmowanie w naszej parafii 25 października w niedzielę o godz. 12.00.

Przypominamy o obowiązku spowiedzi wielkanocnej, która trwa do Bożego Ciała. Przed każdą Mszą św. wieczorową i poranną można skorzystać ze spowiedzi. Za tydzień w niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I – komunii św. Obecność obowiązkowa.

Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie Kościołów.

Przypominamy numer konta parafialnego w BGŻ:

Numer konta  32 2030 0045 1110 0000 0021 8070

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.