Komunikaty DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA DZIEŃ I KOMUNII ŚW> W PARAFII

Dziś dzień pierwszej Komunii św. w naszej parafii. Otoczmy modlitwą 41 dzieci i ich rodziców w tym ważnym dla nich wydarzeniu. Dzieci przystąpią na Mszach św. o godz. 9.00. i 11.00. Równoległe Msze św. również o godz. 9.00 i 11.00 w Klasztorze. Po południu o godz. 16.00 i 17.00 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych. W Kościele z racji na reżim sanitarny uczestniczą tylko dzieci i ich rodzice. Bardzo proszę o uszanowanie tego czasu i o udział w Mszach się równoległych w klasztorze.

Msza św. wieczorowa w klasztorze w tym dniu wyjątkowo o godz. 18.00.

Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej przypominamy – nabożeństwa majowe w czasie białego tygodnia będą sprawowane w kościele farnym. Z racji białego tygodnia i ze względu na reżim sanitarny Msza św. dodatkowa w ciągu tygodnia równoległa w Klasztorze.

W czwartek 13 maja wspominamy wydarzenia fatimskie oraz rocznice zamachu na życie św. Jana Pawła II. Odmówimy po Mszy św. różaniec i litania recytowana w Klasztorze.

Za tydzień w niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Pojawił się nowy numer Opiekuna – zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej