Komunikaty Duszpasterskie VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś rozpoczynamy w naszej parafii nabożeństwo eucharystyczne przed Wielkim Postem.

Wystawienie po mszy św. o godz 11.oo i adoracja do 16.55 o 17.00 msza św. wieczorowa.

W pon i wt (15 i 16 lutego dodatkowe msze św. o godz 11.) Proponowany program adoracji wywieszony będzie w gablotach.

W środę Popielec msze św o godz 9.oo, 11.oo, 16.oo i 18.oo z posypanie głów popiołem. W piątek o 17.oo nabożeństwo Drogi Krzyżowej W niedzielę o 16 Gorzkie Żale i po nich msza św. wieczorowa. Ks. Mariusz już jest w domu na wikariacie jeszcze na zwolnieniu do niedzieli następnej. Wspierajmy go nadal modlitwą.

Koperty na daninę diecezjalną wystawione są przy wyjściu z Kościoła to tradycyjna składka na potrzeby Diecezji wyznaczona od każdego parafianina. Dziękuję za zrozumienie i ofiarowaną pomoc.

Ks. Biskup Ordynariusz naszej Diecezji Damian Bryl objął 11 lutego obowiązki kierowania Kościołem kaliskim wspierajmy go nasza modlitwą.

Wszystkim parafianom i gościom, dzieciom i młodzieży. Szczęść Boże !!!