KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE X NIEDZIELA ZWYKŁA

Jeszcze raz dziękuję wszystkim mieszkańcom wiosek za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość zakończenia oktawy, jak i całej służbie liturgicznej.

Za dwa tygodnie, to jest 24 czerwca kwartalna zbiórka na malowanie Kościoła. Praca posuwają się w dobrym tempie w lipcu trzeba będzie zapłacić za wykonaną pracę Proszę więc wszystkie rodziny o włączenie się w tę zbiórkę ile kto może. Już z góry dziękuję wszystkim ofiarodawcą jak i tym którzy tę zbiórkę będą przeprowadzać.

W środę 13 czerwca, kolejny dzień Fatimski, zapraszamy parafian na wspólny różaniec, który odmówimy po wieczornej Mszy św.

Zapraszamy w czwartek na godz. 18.00 kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne – obecność obowiązkowa

W najbliższą sobotę o godz. 10.30 zbiórka ministrantów w Kościele klasztornym. Zapraszamy także chłopców – kandydatów po I komunii św. którzy chcą służyć przy ołtarzu.

Wszystkim parafianom i gościom,  życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego.