KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA (14.06.2015 r.)

Zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała, pragniemy jeszcze raz wszystkim serdecznie podziękować, szczególnie mieszkańcom wiosek za przygotowane ołtarze i tak liczny udział w wyznaniu naszej wiary.

22 czerwca w poniedziałek o godz. 17.00 w naszej parafii uroczystość bierzmowania. Sakramentu udzieli ks. biskup Łukasz Buzun, którego po raz pierwszy oficjalnie powitamy w naszej parafii.
Zapraszamy wszystkich parafian na uroczystą Eucharystię i wspólną modlitwę za naszą młodzież i parafię. W tym dniu nie ma Mszy św. wieczorowej.

Próby przed bierzmowanie będą we wtorek, środę i czwartek o godz. 19.00 w kościele farnym. We wtorek kandydaci z klasy 3 A i 3 C, w środę klasa 3 B i w czwartek klasa 3 D, spotkania po próbach w biurze parafialnym. W sobotę o godz. 16.00 spowiedź przed bierzmowaniem dla kandydatów, rodziców i świadków w kościele farnym, zachęcamy do skorzystania.

Są do nabycia nowe numery Przewodnika, zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego.