KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA

W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. We wtorek w klasztorze o godz. 15.15 Msza św. na zakończenie roku szkolno – katechetycznego dla Przedszkolaków.

Msza św. na zakończenie dla wszystkich uczniów Gimnazjum  w czwartek o godz. 11.00 w klasztorze, a w piątek o godz. 8.10 na zakończenie  dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Grabowie i Zamościu.

W najbliższym tygodniu biuro parafialne do południa nie czynne z uwagi na rekolekcje kapłańskie – w razie konieczności ks. Mariusz jest w szkole.

Za tydzień zbiórka kwartalna na malowanie kościoła. Bardzo proszę o jej przeprowadzenie tak jak zawsze Panie i Panów z Rady Parafialnej i komitetu remontowego. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i pomoc.

W czwartek zapraszamy młodzież na nabożeństwo dziękczynne z racji kończącego się roku szkolnego o godz. 20.00 do klasztoru.

Z piątku na sobotę sprofanowano figurę Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych przy przedszkolu sióstr Salezjanek. Potępiamy ten akt wandalizmu i ludzkiej głupoty. Prosimy o dar modlitwy przebłagalnej. Figura musi zostać odnowiona i po specjalnym nabożeństwie przebłagalnym wróci na swoje miejsce.

Są do nabycia nowe numery Opiekuna poświęconego spotkaniu na Lednicy – zachęcamy do niedzielnej lektury.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego