Komunikaty duszpasterskie XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Bardzo serdecznie pragnę wszystkim podziękować za przygotowane ołtarze, za wszelką pomoc i wspólne wyznanie naszej wiary.

Przypominamy, że za dwa tygodnie zbiórka kwartalna na potrzeby parafii. Bardzo proszę o jej przeprowadzenie tak jak zawsze Panie i Panów z Rady Parafialnej i komitetu remontowego.

Z dniem 1 sierpnia po 5 latach kończy pracę w naszej parafii ks. wikariusz Mariusz Kamiński i dekretem księdzem biskupa został mianowany proboszczem w Kuźnicy Czeszyckiej. Pożegnamy go dwa za tygodnie w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00.  Już teraz dziękując za ofiarną posługę i wszelkie dobro dziękujemy i życzymy Bożego Błogosławieństw na dalszą posługę w Winnicy Pańskiej.

Złagodzone zostały przepisy sanitarne – w kościele podczas nabożeństw  może uczestniczyć 200 osób.

Są do nabycia nowe numery czasopism Opiekuna i – zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego