KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Bardzo serdecznie pragnę wszystkim podziękować za przygotowane ołtarze, za wszelką pomoc i wspólne wyznanie naszej wiary. Prosimy o wyrozumiałość za wszelkie niedociągnięcia. Czekamy i prosimy kogoś kto chce być kościelnym. W przeciwnym razie będzie musiała ulec zmiana naszych Mszy św. niedzielnych.

W poniedziałek próba dzieci komunijnych o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym. Wieczorem o godz. 19.00 zapraszamy młodzież na egzamin z wiadomości na salkę przy Klasztorze.

W piątek w naszej parafii uroczystość Bierzmowania, sakramentu na Mszy św. o godz. 18.00 udzieli ks. biskup Łukasz Buzun. Prosimy o modlitwę w intencji młodzieży. We wtorek i środę po Mszy św. wieczorowej próby przed  bierzmowaniem. W czwartek od godz. 16.00 spowiedź dla młodzieży i ich rodziców. Proszę wieczorem rodziców bierzmowanych o przygotowanie Kościoła do liturgii. W czasie bierzmowania obowiązują wszystkich uczestników liturgii maski na twarz.

W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. W niedzielę za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 podziękujemy Panu Bogu za otrzymane od Niego łaski w kończącym się roku szkolno- katechetycznym. Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św.

Przypominamy, że za tydzień zbiórka kwartalna na potrzeby parafii. Bardzo proszę o jej przeprowadzenie tak jak zawsze Panie i Panów z Rady Parafialnej i komitetu remontowego.

Są do nabycia nowe numery czasopism Opiekuna i Gościa Niedzielnego w zakrystii – zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego