KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Bardzo serdecznie pragnę podziękować za ofiary na potrzeby naszego Kościoła. Pieniądze zasiliły konto parafialne. Zakończone zostały prace na naszym cmentarzu przy chodnikach, myślę że ku zadowoleniu wszystkich.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim mieszkańcom wiosek za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość zakończenia oktawy, jak i całej służbie liturgicznej.

Rozpoczął  się okres wakacyjny znika na ten czas Msza św. o godz. 12, a Msza z 11 z Klasztoru przechodzi do Fary.

Przypominamy, że na czas wakacyjny biuro parafialne po Mszach św. rano do godz. 9.00 i wieczorem(wtorek i piątek biuro nie czynne).

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – modlitwą ogarniamy nienarodzone dzieci i rodziny, w łączności z wiernymi w Bazylice św. Józefa w Kaliszu. W I piątek miesiąca objazd chorych od godz. 8.00 zgłaszamy ich jak zawsze. Od 16.00 spowiedź I piątkowa z komunią św., a po niej o godz. 18.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca. I sobotę miesiąca,  tradycyjnie po mszy św. wieczorowej różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

Pojawił się nowy numer Gościa Niedzielnego i Opiekuna, w którym zamieszczone zostały wszystkie zmiany kapłańskie w diecezji oraz inne ważne informacje z życia Kościoła. Czasopisma te uzupełniają również naszą wiedzę religijną. Czekamy na kalendarze diecezjalne. Serdecznie zachęcamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu

łask i Bożej Opieki na czas wakacji i urlopów!!!