KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Spełniając swój obywatelski obowiązek wybieramy prezydenta – głowę państwa Polskiego w powszechnych i wolnych wyborach. Gorąco zachęcam do wypełnienia swojego obowiązku wszystkich parafian.

Dziś kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszego Kościoła. Wszystkim ofiarodawcom jak i tym, którzy tę zbiórkę przeprowadzają słowa podziękowania i wdzięczności za zrozumienie i ofiary. Okres pandemii nadwyrężył nasze oszczędności. Jutro uroczystość św. Piotra i Pawła – odpust w parafii  Kraszewice, suma o godz. 12.00.

Za tydzień w niedziele przypada Dzień I Komunii św. w naszej parafii o godz. 11.00. Równoległa Msza św. również o godz. 11.00 w Klasztorze. Msza św. wieczorowa w Klasztorze w tym dniu o godz. 17.00. W czwartek proszę przygotować świątynię do Uroczystości. Zapraszam rodziców na godz. 16.00. Spowiedź dzieci i ich bliskich przed I komunią św. w piątek od godz. 15.00. Próba dzieci komunijnych w poniedziałek o godz. 16.00

Rozpoczął się okres wakacyjny znika na ten czas Msza św. o godz. 12, a Msza z 11 z Klasztoru przechodzi do Fary(prawdopodobnie tak już pozostanie).

Przypominamy, że na czas wakacyjny biuro parafialne po Mszach św. rano do godz. 9.00 i wieczorem(wtorek i piątek biuro nie czynne).

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – modlitwą ogarniamy nienarodzone dzieci i rodziny, w łączności z wiernymi w Bazylice św. Józefa w Kaliszu. W I piątek miesiąca objazd chorych od godz. 8.00 zgłaszamy ich jak zawsze. Od 15.00 spowiedź I piątkowa.  I sobotę miesiąca, tradycyjnie po mszy św. wieczorowej różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku!!!