XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Bardzo serdecznie pragnę podziękować za ofiary na potrzeby naszego Kościoła. Pieniądze zasiliły konto parafialne. Kończymy tez prace remontowo budowlane przy naprawie plota na naszym cmentarzu paraf Bóg zapłać p Krzysztofowi Czerniakowi za podjęcie się tej pracy

Trwa okres wakacyjny znika na ten czas Msza św. o godz. 12, a Msza z 11 z Klasztoru przechodzi do Fary.  W tym tyg. przypada 1 czwartek miesiąca  modlimy się za rodziny  i ochronę poczętego Życia  w 1 piątek  od 8  objazd Chorych ,których zgłaszamy  jak zawsze. Od 15.00 spowiedź pierwszo piątkowa i adoracja Pana Jezusa po mszy św. o 16.00

Na czas wakacyjny biuro parafialne po Mszach św. rano do godz. 8.30 i popołudniu od 16 30 do 17 45 (oprócz wtorku i piątku – biuro nieczynne)

Za dwa tygodnie 16 lipca w niedzielę w naszej parafii Odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, poprzedzi go Msza św. w sobotę na cmentarzu o godz. 19.00 już teraz proszę przygotować cmentarz na tę Uroczystość. Przypominam świątynie na Uroczystość odpustową przygotowują mieszkańcy Miasta Grabowa cześć IV, tak  jak było zapowiadane. Odpowiedzialny za to dzieło przewodniczący miasta Grabowa. Trwają zapisy na pielgrzymkę pieszą z Giżyc  u ks Szymona w par Giżyce.

Pojawił się nowy numer Opiekuna z opublikowanymi zmianami księżmi w naszej diecezji. Serdecznie zachęcamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku!