KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś dzień pierwszej Komunii św. w naszej parafii. Otoczmy modlitwą 41 dzieci i ich rodziców w tym ważnym dla nich wydarzeniu. Od poniedziałku do soboty zapraszam dzieci na tzw. Biały Tydzień na Msze św. o godz. 18.00. W poniedziałek i wtorek będzie okazja do pamiątkowej fotografii. W czwartek wyjazd dzieci I-Komunijnych na Jasną Górę. Jedziemy prywatnymi samochodami. Spotkanie na jasnogórskim parkingu o 8.50 – 9.30 Msza św. przed obrazem.

Rozpoczął się okres wakacyjny znika na ten czas Msza św. o godz. 12, a Msza z 11 z Klasztoru przechodzi do Fary(prawdopodobnie tak już pozostanie).

Na czas wakacyjny biuro parafialne po mszach św. rano do godz. 9.00 i wieczorem (oprócz wtorku i piątku – biuro nieczynne)

Przypominam o właściwym stroju letnim podczas nabożeństw w Kościele.

Za dwa tygodnie w naszej parafii Odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, poprzedzi go Msza św. w sobotę na cmentarzu o godz. 19.00, już teraz proszę przygotować cmentarz na tę Uroczystość.

Przypominam świątynie na Uroczystość odpustową przygotowują mieszkańcy Miasta Grabowa – rozpoczynamy nową kolejkę, proszę mieszkańców ulic: Rybackiej, Ciesielskiego, Sienkiewicza, Młyńskiej. Placu Powstańców, Łącznej i Wodnej. Odpowiedzialny za to dzieło przewodniczący miasta Grabowa.

Pojawił się nowy numer Opiekuna. Serdecznie zachęcamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku!!!