KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (5.07.2015 r.)

Bóg zapłać wszystkim za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii z racji kończącego się kwartału, jak i wszystkim, którzy je zbierali. Zbiórka wyniosła sumę 8 550 zł.

Ponawiam prośbę ażeby aktualizować miejsca na cmentarzu grzebalnym (Każdy, kto się opiekuje grobem, powinien mieć stosowny dokument).

Na czas wakacyjny, biuro parafialne w poniedziałki, środy i czwartki po Mszy Św. wieczorowej, w środy i soboty po mszy św. o godz. 9:00 Wtorek i piątek nieczynne.

Przez okres wakacyjny niema Mszy Św. o godz. 11:00 w klasztorze.

Zbliża się odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, proszę o przygotowanie świątyni przez mieszkańców Grabów Wójtostwa pod kierunkiem pana sołtysa Krzysztofa. Świątynie należy przygotować na tydzień przed odpustem. Przypominam Msza Święta na cmentarzu przed odpustem 18 lipca o godz. 19:00. Proszę pana grobowego o przygotowanie cmentarza. W razie deszczu Msza Święta o 19:00 w Klasztorze.

Ks. proboszcz parafii Giżyce prosi o zapisywanie się już na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w sierpniu.

Proszę wszystkie pary, które pragną zawrzeć sakramentalny związek w przyszłym roku o potwierdzenie swoich terminów do końca sierpnia.

Pojawił się nowy numer opiekuna, w którym zamieszczone zostały wszystkie zmiany kapłańskie w diecezji. Jest również nowy przewodnik Katolicki oraz kwartalnik Okno Wiary w cenie 10 zł.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy wielu łask i Bożej Opieki na czas wakacji i urlopów.