KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób udzielili wsparcia pielgrzymom naszych kaliskich grup zdążających na Jasną Górę do Matki Bożej, zwłaszcza rowerzystów, wyrażam podziękowanie piekarni Pana Mosia, dziękuję również Państwu Harężom za pomoc i okazane serce. Niech wdzięczna modlitwa pielgrzymów będzie największą dla nas zapłatą.

We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po mszy św. o godz. 11.00 poświecenie ziół i wianków. W kaplicy w Raduchowie odpust. W najbliższą środę bierzemy udział w uroczystościach ku czci św. Rocha w Mikstacie. Uroczysta suma o godz. 11.00. udajemy się tam z delegacja z naszej parafii. Wyjazd jak co roku z asystą o godz. 10.00. Pana Mariana Stempniewicza i pana Józefa Szmaja proszę o przewodniczenie delegacji.

Przypominamy, że 27 sierpnia na Mszy o godz. 11.00 podziękujemy Panu Bogu za tegoroczne żniwa, tradycyjny bochen chleba na ołtarzu Pańskim w imieniu wszystkich rolników złożą mieszkańcy wsi Biernacic. Dziękuję też panią z Książenic za wydatną pomoc w przygotowaniu kościoła po II fazie malowania, a także wszystkim życzliwym i przyjaznym Kościołowi ofiarodawcą i sponsorom za wydatną pomoc. Więcej powiem we wrześniu jak wrócimy z wakacji. Pojawił nowy numer Opiekuna.

Wszystkim parafianom  i gościom,

życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku!!