KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób udzielili wsparcia pielgrzymom naszych kaliskich grup zdążających na Jasną Górę do Matki Bożej. Niech wdzięczna modlitwa pielgrzymów będzie największą dla nas zapłatą.

W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po mszy św. o godz. 11.00 poświecenie ziół i wianków. W kaplicy w Raduchowie odpust.

W najbliższy czwartek bierzemy udział w uroczystościach ku czci św. Rocha w Mikstacie. Uroczysta suma o godz. 11.00. udajemy się tam z delegacja z naszej parafii. Wyjazd jak co roku z asystą o godz. 10.00. Pana Mariana Stempniewicza i pana Józefa Szmaja proszę o przewodniczenie delegacji.

Przypominamy, że 26 sierpnia na Mszy o godz. 9.30 podziękujemy Panu Bogu za tegoroczne żniwa, tradycyjny bochen chleba na ołtarzu Pańskim w imieniu wszystkich rolników złożą mieszkańcy miasta Grabowa.

Pojawił nowy numer Opiekuna. W najbliższym czasie nadejdą kalendarze tak jak co roku.

Wszystkim parafianom  i gościom,

życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku!!