Komunikaty duszpasterskie XV NIEDZIELA ZWYKŁA

We wtorek po Mszy wieczorowej różaniec z racji 13 dnia miesiąca.

Za tydzień w naszej parafii Odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Poprzedzi go Msza św. w sobotę na cmentarzu za wszystkich wiernych zmarłych parafian o godz. 19.00. Proszę przygotować cmentarz na tę Uroczystość. Proszę o przygotowanie ołtarza polowego i o pomoc w rozdzielaniu Komunii Świętej i zebranie składki na cmentarzu, tak jak co roku.

Po Mszy św. o godz. 10.00 poświęcenie szkaplerzy i przyjęcie do bractwa św. Szkaplerza. Następnie powitanie delegacji z Mikstatu. Zapraszamy całą asystę i panów do niesienia baldachimu. Ponawiam prośbę o przygotowanie świątynia na uroczystość odpustową mieszkańców ulic: Grodzka, Łączna, Rynek, Kępińska, Klasztorna, Kaliska, Mickiewicza, Parkowa Biegańskiego i Godlewskiego. Odpowiedzialny za to dzieło przewodniczący miasta Grabowa.

W dzień odpustu Msze św. w naszej parafii o 7.30, 10.00, 12.00 i 17.00.

Na czas wakacyjny biuro parafialne po mszach św. rano do godz. 9.00 i wieczorem (wtorek i piątek biuro nie czynne).

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku!!!