KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XV NIEDZIELA ZWYKŁA

W piątek zakończyły się prace malarskie w prezbiterium. Rachunek został zapłacony – nie mamy długu. Bardzo proszę we wtorek o przygotowanie świątyni do liturgii mieszkańców Biernacic w połowie do dwóch świątyń.

Odpust w tym roku w niedzielę 17 lipca poprzedzi go msza św. na cmentarzu o godz. 19.00 już teraz proszę przygotować cmentarz na tę Uroczystość. Po powitaniu pielgrzymki z Mikstatu jak co roku i przyjęciu do Bractwa Świętego Szkaplerza – sumę odpustową o godz. 12 odprawi Ks. Kan. Piotr Paś – nowo mianowany proboszcz z Kraszewic.

Dziękuję za ofiary jakie wpłynęły na malowanie naszego Kościoła do Biura parafialnego. Nadal proszę o włączenie się kolejnych rodzin. Zbieramy teraz na drugi etap – pracy malarskie  nawy głównej,  które rozpoczniemy za rok.

W środę po mszy wieczorowej różaniec z racji 13 dnia miesiąca. Wszystkie msze św. w tym tygodniu jeszcze w Kościele Klasztornym.

Na czas wakacyjny biuro parafialne po mszach św. rano i wieczorem oprócz wtorku i piątku.

Proszę raz jeszcze o uregulowanie miejsc na naszym cmentarzu parafialnym ,każdy grób musi mieć swojego opiekuna miejsce jest ważne od chwili pochówku  20 lat i każdy winien mieć stosowny na to dokument także w przypadku rezerwacji. Stare zaniedbane groby nie mające swojego opiekuna przeznaczamy zgodnie z prawem do ponownego pochówku.

Wszystkim parafianom  i gościom,

życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku!!!