KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej o godz. 17.00, przed klasztorem poświęcenie pojazdów mechanicznych w związku z uroczystością św. Krzysztofa – patrona kierowców. Zbierane ofiary przy tej okazji przeznaczamy na potrzeby misjonarzy (środki Transportu).

Począwszy od minionej soboty Msze św. w kościele parafialnym rano i wieczorem, oprócz Mszy św. wieczorowej w klasztorze o godz. 17.00.

         Dziękuję za ofiary które wpłynęły na malowanie Kościoła. Zapłaciliśmy już pierwsza część, teraz zbieramy na malowanie nawy głównej,którą chcemy rozpocząć po pierwszej Komunii św. za rok. We wtorek wspomnienie liturgiczne  św cialis online without prescription. Anny Wspierajmy duchowo młodzież i Papieża Franciszka podczas  Światowych dni młodzieży w Krakowie prosząc Boga o Błogosławione owoce tego dzieła.

W związku z Uroczystościami 600 lecia naszego miasta Komitet Organizacyjny zwraca się z prośbą do wszystkim mieszkańców o utrzymanie należnego porządku wokół swoich posesji i na terenie całego miasta oraz od 17 sierpnia o udekorowanie swoich domostw flagami o barwach narodowych i lokalnych 21  sierpnia o godz 12.00  uroczystej mszy św. koncelebrowanej będzie przewodniczył ks Biskup Ordynariusz Edward Janiak. Prosimy również o pomoc i zaangażowanie się w przebieg tych uroczystośći.

 

Wszystkim parafianom  i gościom,

 życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku!!!