KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Przypominamy, że dziś po Mszy św. wieczorowej o godz. 17.00, przed Klasztorem, poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy za kierowców. Zbierane ofiary przy tej okazji przeznaczamy na potrzeby misjonarzy (środki Transportu).

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek miesiąca modlimy się za rodziny i poczęte życie, po Mszy św. wieczorowej Litania do św. rodziny, przypada również pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych od godz. 8.00, których zgłaszamy w zakrystii, biurze parafialnym i telefonicznie, zatroszczmy się o naszych chorych. Od godz. 16.00 spowiedź pierwszo – piątkowa z Komunią św. o godz. 16.30 i 17.00, dzieci i młodzieży. Od godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego sakramentu do Mszy św. wieczorowej. W I sobotę miesiąca po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszo sobotnie.

Zgodnie z tradycją przypominamy, że 8 i 9 sierpnia tak jak w ciągu ubiegłych lat będziemy gościli pielgrzymów z naszej Kaliskiej pielgrzymki na Jasną Górę. Prosimy dla nich o gościnę i zakwaterowanie. Grupa  biało-zielona z Jarocina i Pleszewa, przybędzie 8 sierpnia (czwartek) o godz. 17:45, oraz 9 sierpnia (piątek) o godz. 18:30 dwie grupy z Ostrowa Wlkp. – Brązowa i Zielona, wejście do kościoła klasztornego. 10 sierpnia o godz. 7:00 wyrusza pielgrzymka z Giżyc (grupa żółta) zapisy na probostwie.

Są do nabycia nowe numery naszego Opiekuna i Goście Niedzielnego oraz kwartalnik Okno Wiary – zapraszamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku. Rolnikom – Szczęść Boże na czas żniw!!!