KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

We czwartek w parafii Giżyce odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Suma odpustowa o godz. 12.00.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek miesiąca modlimy się za rodziny i poczęte życie, po Mszy św. wieczorowej Litania do św. rodziny, przypada również pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych od godz. 8.00, których zgłaszamy w zakrystii, biurze parafialnym i telefonicznie, zatroszczmy się o naszych chorych. Od godz. 16.00 spowiedź pierwszo – piątkowa z Komunią św. o godz. 16.30 i 17.00, dzieci i młodzieży. Od godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego sakramentu do Mszy św. wieczorowej.

16 sierpnia jak co roku udajemy się na uroczystości odpustowe ku czci św. Rocha do Mikstatu. Już teraz proszę o wystawienie delegacji z poszczególnych wiosek z feretronami jak co roku. Nie zaniechajmy tej pięknej tradycji. Potrzebny jest samochód typu bus do przewiezienia feretronów i chorągwi. Proszę o jak najszybsze zgłoszenie się do biura.

Za tydzień w niedzielę w parafii Wielowieś odpust ku czci Wawrzyńca. Suma odpustowa o godz. 12.00.

Przypominamy, że biuro parafialne oprócz wtorku i piątku po Mszach św. rano i wieczorem.

Pojawił nowy numer Opiekuna. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy

miłej niedzieli i zasłużonego odpoczynku w gronie najbliższych!!!