KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XX NIEDZIELA ZWYKŁA

Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 jako parafia podziękujemy za tegoroczny chleb, który w imieniu rolników złożą mieszkańcy Biernacic.

Dziękujemy wszystkim parafianom za udział i reprezentowanie naszej parafii na odpuście w Mikstacie. Z ubolewaniem zaznaczam, że nie ma chętnych do niesienia feretronów i chorągwi, żeby reprezentować parafię.

W sobotę przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej oraz rocznica 300-lecia ukoronowania obrazu Matki Bożej koronami papieskimi, Msze święte rano o 9.00, 16.00, a wieczorem o godz. 18.00.

Trwają jeszcze prace przy remoncie salek katechetycznych. Dobiegają prace porządkowe po malowaniu fary. Zakończone zostały prace na cmentarzu. Wszystkim darczyńcom Bóg zapłać za zrozumienie.

Wszystkim parafianom jak i gościom życzymy miłej niedzieli

oraz zasłużonego odpoczynku !!!