KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiejszą Niedzielę w naszej Ojczyźnie przeżywamy jako Dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Przed Kościołami zbiórka ofiar do puszek dla poszkodowanych. Bardzo dziękuje wszystkim za okazane serce, a panią z Zespołu Charytatywnego za przeprowadzenie tej zbiórki.

Dzisiaj uroczystości odpustowe ku czci św. Rocha w Mikstacie. Uroczysta suma o godz. 12.00.

Przypominamy ze Parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony w niedzielę 30 sierpnia na Mszy św. o godz. 11.00. Tradycyjny bochen chleba wraz z owocami i warzywami na ołtarzu złożą w imieniu wszystkich rolników, ogrodników, sadowników i pszczelarzy – rolnicy Grabów Wójt. oraz Miasta i Gminy Grabów.

Wszystkim parafianom  i gościom, życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku!!