KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Zakończyły się wakacje wracamy do tradycyjnego porządku. Wraca Msza św. o godz. 11.00 w klasztorze dla dzieci i młodzieży. Proszę zespół katechetyczny i zespół młodzieżowy o jej przygotowanie. Msza św. o godz. 12.00 w kościele farnym.

Biuro parafialne w tym tygodniu jeszcze wakacyjnie po mszach św.

Za tydzień przed świątyniami zbiórka ofiar do puszek dla wszystkich poszkodowanych przez huragan. Proszę by tą zbiórkę przeprowadziły panie z koła charytatywnego. Już teraz Bóg zapłać za ten dar serca.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca po Mszy św. rannej. Od 8.00 objazd chorych z posługą sakramentalną, a od 15.00 spowiedź pierwszo piątkowa  na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. W I sobotę miesiąca o godz. 17.30 tradycyjnie w naszej parafii adoracja wynagradzająca Sercu Matki Bożej.

W poniedziałek 4 września rozpoczniemy uroczyście rok szkolny i katechetyczny. Msza święta w kościele klasztornym dla Szkoły Podstawowej w Grabowie i Zamościu(klasy 4–7) i dla gimnazjum o godz. 8.15, a dla dzieci młodszych Szkoły Podstawowej(klasy 0-3) o godz. 9.30.

W najbliższą sobotę 2 września o godz. 10.00 zbiórka wszystkich ministrantów i kandydatów w salce przy klasztorze.

Pojawił się nowy numer Opiekuna w nim relacje z pieszej pielgrzymki do Częstochowy.

W modlitwach pamiętajmy o bohaterach września 1939 roku – o wszystkich Polakach, którzy oddali swoje życie za Polskę

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i zasłużonego odpoczynku w gronie najbliższych.