KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 15.00 jako powiat i parafia podziękujemy za tegoroczny chleb, który w imieniu rolników złożą rolnicy Grabowa Pustkowia oraz starości dożynek powiatowych. Z tej tez racji nie będzie Mszy św. wieczorowej

W poniedziałek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Główne uroczystości odpustowe o godz. 11.00 na Jasnej Górze.

W tym tygodniu kończą się wakacje wracamy do tradycyjnego porządku. Za tydzień wraca Msza św. o godz. 11.00 w klasztorze dla dzieci i młodzieży. Proszę zespół katechetyczny i zespół młodzieżowy o jej przygotowanie. Próba w najbliższa sobotę o godz. 16.00 w Klasztorze. Msza św. o godz. 12.00 w kościele farnym. Biuro parafialne w tym tygodniu jeszcze wakacyjnie po mszach św.

W niedziele  za tydzień będziemy obchodzić 80 rocznice wybuchu II wojny światowej. Uroczysta msza św. o godz. 9.30 w intencji Ojczyzny i poległych za jej wolność. Prosimy o wystawienie pocztów sztandarowych.

W poniedziałek 2 września rozpoczniemy uroczyście rok szkolny i katechetyczny. Msze święte w kościele klasztornym dla Szkoły Podstawowej w Grabowie i Zamościa o godz. 8.15 i 9.15.

Pojawił się nowy numer Opiekuna w nim relacje z pieszej pielgrzymki do Częstochowy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy

miłej niedzieli i zasłużonego odpoczynku w gronie najbliższych.