KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 jako parafia podziękujemy za tegoroczny chleb, który w imieniu rolników złożą mieszkańcy Zamościa. Również w parafii Lisków dożynki diecezjalne i wojewódzkie.

Dziękujemy wszystkim parafianom za udział i reprezentowanie naszej parafii na odpuście w Mikstacie. Dziękuje  restauracji Dworek za pomoc w ugoszczeniu pielgrzymów kaliskiej pielgrzymki rowerowej.

W piątek przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, msze święte rano o 7:00 a wieczorem o godz. 18:00.

W sobotę rozpoczynają się obchodu odpustu św. Idziego w Mikorzynie, szczegółowy program wywieszony jest w gablocie.

Pojawił się nowy numer przewodnika i są do nabycia kalendarze na rok 2017, zachęcamy do ich nabywania, są one cegiełką na utrzymanie naszego Seminarium duchownego w Kaliszu.

Wszystkim parafianom jak i gościom życzymy miłej niedzieli

oraz zasłużonego odpoczynku w tym ostatnim tygodniu wakacji.