Komunikaty duszpasterskie XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Rozpoczynamy uroczyście nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy jutro dzieci i młodzież do klasztoru: na godzinę 9.00 klasy V-VIII ze swoimi opiekunami i na godz. 10.00 klasy I-IV.

W piątek 8 września święto Narodzenia Matki Bożej. Po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00 poświęcimy ziarno pod tegoroczne zasiewy.

W tym tygodniu rozpoczniemy wycinkę suchych drzew na naszym cmentarzu parafialnym, które zagrażają bezpieczeństwu naszym pomnikom. Dokona tego specjalna firma dysponująca profesjonalnym sprzętem. W związku z tym bardzo proszę o uregulowanie opłat cmentarnych w związku z postawionymi nowymi pomnikami. Zapraszam do biura parafialnego po stosowne dokumenty. Dziękuję za zrozumienie mojej prośby.

W sobotę zbiórka z ministrantami i z nowym ks. opiekunem o godz. 10 na salce przy klasztorze. Zapraszamy wszystkich ministrantów i kandydatów.

Wszystkim parafianom  i gościom, życzymy wielu łask oraz sił i zapału do podejmowania  codziennych obowiązków