KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na pomoc poszkodowanym przez huragan. Zostały przekazane na konto Caritas.

Dziś suma odpustowa w parafii Morawin o godz. 12.00 ku czci Narodzin NMP.

Za tydzień w niedzielę 17 września o godz. 9.00 Msza św. przy krzyżu na Kani. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy z racji święta Podwyższenia Krzyża znaku naszej wiary.

Spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I -Komunii św. odbędzie się za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. po 12.00.

W czwartek spotkanie grupy modlitewnej za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Wspólną modlitwę rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00. W modlitwie polecać będziemy dzieci i młodzież.

Popołudniu w czwartek o godz. 15.15 w klasztorze Msza św. na rozpoczęcie roku wychowawczego i katechetycznego dla dzieci i pracowników przedszkola sióstr Salezjanek.

Organizujemy lotniczo-autokarową pielgrzymkę do Ziemi Świętej przez warszawskie biuro ojców Pallotynów w terminie 9-14 kwietnia. Koszt 1 tys. dolarów amerykańskich. Zapisy do końca października w biurze parafialnym.

Są nowe numery naszych czasopism: Opiekuna oraz nowe kalendarze na rok 2018 w cenie 5 zł. Zmniejszona została ilość. Tradycyjnie jest to cegiełka na utrzymanie naszego seminarium w Kaliszu. Można je nabyć w zakrystii lub u ministrantów. Zachęcamy do nabywania pism katolickich.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży u progu nowego roku szkolnego i katechetycznego Szczęść Boże !!!