KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś suma odpustowa w parafii Morawin o godz. 12.00 ku czci Narodzin NMP.

Za tydzień w niedzielę 16 września o godz. 9.00 Msza św. przy krzyżu na Kani. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy z racji święta Podwyższenia Krzyża  – znaku naszej wiary.

W piątek 14 września o godz. 19.00 poświęcenie krzyża w Książenicach.

W piątek spotkanie grupy modlitewnej za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Wspólną modlitwę rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00. W modlitwie polecać będziemy dzieci i młodzież.

Są nowe numery naszych czasopism: Opiekuna oraz nowe kalendarze na rok 2019 w cenie 6 zł. Zmniejszona została ilość. Tradycyjnie jest to cegiełka na utrzymanie naszego seminarium w Kaliszu. Można je nabyć w zakrystii lub u ministrantów. Zachęcamy do nabywania pism katolickich.

Spotkania z młodzieżą przed sakramentem bierzmowania w salce przy Klasztorze  w poniedziałek od godz. 15.00 do 16.30 i 19.00 do 20.00. We wtorek od godz. 15.00 do 17.00 i środę od godz. 19.00 do 20.00. W piątek o 19.00 w Kościele Farnym próba przed bierzmowaniem. Prosimy młodzież o obowiązkowe uczestnictwo w przygotowaniach do bierzmowania.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży u progu nowego roku szkolnego i katechetycznego Szczęść Boże !!!