KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś suma odpustowa w parafii Morawin o godz. 12.00 ku czci Narodzin NMP.

Za tydzień w niedzielę 15 września o godz. 9.00 Msza św. przy krzyżu na Kani. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy z racji święta Podwyższenia Krzyża  – znaku naszej wiary.

15 września odbędzie się diecezjalna pielgrzymka na Górę Krzyża Jubileuszowego pod Ostrzeszowem. O godz. 15.00 Msza św.

W piątek spotkanie grupy modlitewnej za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Wspólną modlitwę rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00. W modlitwie polecać będziemy dzieci i młodzież. Odmówimy różaniec z racji 13 dnia miesiąca.

Spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I -Komunii św. odbędzie się 22 września w  niedziele po Mszy św. o godz. po 12.00. Rodzice składają deklaracje o przygotowaniu dziecka do I komunii św.

W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów w Kościele Klasztornym. Wszystkim ministrantom przypominamy o obowiązku swoich dyżurów(przynajmniej raz w tygodniu). Zachęcamy też innych chłopców do służby Panu Bogu przy ołtarzu.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży u progu nowego roku szkolnego i katechetycznego Szczęść Boże !!!