KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś uroczystości odpustowe w Mikorzynie suma o godz. 12.00. Wznawiamy msze św. o godz. 11 w klasztorze dziś poświęcenie tornistrów dla dzieci szczególnie pierwszoklasistów.

W czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny zwane świętem Matki Bożej Siewnej po mszy św. wieczorowej o godz. 18.00 poświęcenie ziarna pod tegoroczny zasiew.

W piątek o godz. 15.00 spotkanie z katechetami na probostwie zapraszam wszystkich katechetów jak co roku.

Za tydzień w parafii Morawin odpust ku czci Narodzenia NMP – suma o godz. 12.00.

Zapisy dzieci do scholii muzycznej w niedziele o godz. 10 w klasztorze. Zapraszamy dzieci i młodzież umiejących grać na gitarach lub innych instrumentach muzycznych do włączenia się w tę mszę św.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, pojawił się nowy numer przewodnika i zostało jeszcze kilka kalendarzy na rok 2016.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży u progu nowego roku szkolnego i katechetycznego Szczęść Boże !!!