KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dnia 7 października w sobotę, odbędzie się 11 spotkanie czcicieli i Grup Modlitwy Ojca Pio diecezji kaliskiej w Wołczynie. Organizujemy wyjazd z naszej parafii, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Zapisy w zakrystii koszt 20 zł.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci które się przygotowują do I komunii św. Obecność obowiązków, rodzice składają deklaracje.

W czwartek 21 po Mszy św. wieczorowej spotkanie Zespołu Charytatywnego.

W piątek o godz. 17.00 Msza św. ku czci św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy.

Za tydzień kwartalna zbiórka na potrzeby naszego Kościoła. Przypominam spłacamy należności za malowanie i remonty. Bardzo proszę o przeprowadzenie tej zbiórki tak jak zawsze.

Wszystkim ministrantom przypominamy o obowiązku swoich dyżurów(przynajmniej raz w tygodniu). Zachęcamy też innych chłopców do służby Panu Bogu przy ołtarzu.

Przypominamy, że są już kalendarzy na rok 2018 i kilka numerów Opiekuna. Zapraszamy do niedzielnej lektury.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży za wstawiennictwem św. Stanisława Kostki życzymy Szczęść Boże !!!