KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Za tydzień w niedzielę o godz. 11.00 Msza św. ku czci św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy. O godz. 12.00 Msza św. dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I -Komunii św. –  po Mszy św. konferencja dla nich.

Dnia 21 września w sobotę, odbędzie się 13 spotkanie czcicieli i Grup Modlitwy Ojca Pio diecezji kaliskiej w Wołczynie. Organizujemy wyjazd z naszej parafii, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Zapisy w zakrystii.

Popołudniu we wtorek o godz. 15.15 w klasztorze Msza św. na rozpoczęcie roku wychowawczego i katechetycznego dla dzieci i pracowników przedszkola sióstr Salezjanek.

Za dwa tygodnie w ostatnią niedzielę września  kwartalna zbiórka na potrzeby naszego Kościoła. Bardzo proszę o przeprowadzenie tej zbiórki tak jak zawsze.

Zachęcamy wszystkich, którzy mogą honorowo oddać krew. To bezcenny lek ratujący życie. Akcja oddawania krwi odbędzie się w niedziele 22 września w godz. od 9.00 do 12.00 w Sali Centrum Kultury – ul. Kolejowa 3 przy OSP w Grabowie nad Prosną.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży za wstawiennictwem św. Stanisława Kostki życzymy Szczęść Boże !!!