KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś rozpoczynamy w kościele tydzień misyjny pamiętajmy o misjach w naszej modlitwie. Po wieczorowej mszy św. i modlitwie różańcowej spotkanie z Grupą Żywego Różańca. Chcielibyśmy wzmocnić Żywy Różaniec i poszerzyć go o nowe róże ( męskie i żeńskie). Czcicieli Matki Bożej prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub biura. Dziś o 21 Apel ku czci św. Jana Pawła II początek w Klasztorze i przejście pod Pomnik

W czwartek modlimy się za wstawiennictwem św. Ojca Pio spotkanie rozpoczynamy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00.

Porządkując groby na cmentarzu zwróćmy uwagę na właściwe składowanie śmieci oraz na prolongatę swoich grobów. W biurze parafialnym można składać modlitwy za zmarłych wymienianki.

W środę 1 Listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 9.30 w farze i na cmentarzu o 13.00 – za wszystkich zmarłych parafian. O godz. 12.30 rozpoczniemy procesją z wypominkami od bramy głównej. Nie będzie Mszy św. wieczorowej. Prosimy panów szafarzy o pomoc w rozdawaniu Komunii św. oraz panów o zbieranie ofiar do puszek jak co roku, przeznaczymy je na dalsze prace na cmentarzu. Już teraz Bóg zaplać wszystkim za zrozumienie i datki na ten cel.

Wniedzielę 5 listopada po mszy św. o godz. 12 spotkanie w sprawie wyjazdu do Ziemi św.  ( restauracja Stylowa )

Pojawił się nowy numer Opiekuna. Zachęcamy i zapraszamy do  lektury.

Wszystkim parafianom i gościom  na nowy tydzień Szczęść Boże !