KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 11.00 Msza św. ku czci św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy. O godz. 12.00 Msza św. dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I -Komunii św. –  po Mszy św. konferencja dla nich. Obecność obowiązkowa, rodzice składają deklaracje.

Za tydzień w ostatnia niedzielę września kwartalna zbiórka na potrzeby naszego Kościoła. Bardzo proszę o przeprowadzenie tej zbiórki tak jak zawsze.

W piątek pielgrzymka emerytów i rencistów do Częstochowy. Wyjazd po porannej Mszy św.

W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów w Kościele Klasztornym.

Jest do nabycia nowy numer Opiekuna i Gościa Niedzielnego.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży za wstawiennictwem św. Stanisława Kostki życzymy Szczęść Boże !!!