KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przed kościołami w Polsce zbiórka ofiary do puszek na pomoc mieszkańcom Włoch, którzy na skutek trzęsienia ziemi utracili dach nad głowa.  dziękuję wszystkim za ofiarowany dar serca i panią z zespołu charytatywnego za przeprowadzenie tej zbiórki.

Przypominamy o wyjeździe z naszej parafii do Wołczyna 1 października w sobotę  na wspólny zjazd modlitewny grup ojca Pio. Koszt 20 zł zapisy w zakrystii.

Spotkanie grup oazowych u sióstr Salezjanek w sobotę o godz. 16.30. Zapraszamy dzieci od klas pierwszych.

W pierwszy czwartek miesiąca października, to jest 6 – przypada nasz dyżur i uczestnictwo w modlitewnym spotkaniu w intencji rodzin i  obronie poczętego życie w kaliskim Sanktuarium św. Józefa. Zapraszamy chętnych do udziału w tym spotkaniu. Początek godz. 17.00.

W ostatnią niedziele września 25 kwartalna zbiórka ofiar na malowanie kościoła. Zbieramy teraz na główną nawę. Potrzeba 100 tys. zł. do końca sierpnia. Gorąco proszę wszystkich o ofiary na ten cel. Jednocześnie dziękuję wszystkim ofiarodawcom, jak i tym którzy tę zbiórkę przeprowadzają.

Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I -Komunii św. w następnym roku.

Jest do nabycia nowy numer Przewodnika, Opiekun i kalendarze na 2017 rok.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy  i nauki Szczęść Boże !