KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Bóg zapłać wszystkim parafianom za ofiary złożone z racji kończącego się 3 kwartału na potrzeby kościoła. Ofiary z niedzielnej zbiorki, jak i wcześniej złożone w biurze parafialnym zasiliły konto parafialne.

Za tydzień obchodzimy w Kościele kolejny już dzień Papieski w tym dniu jak co roku polecamy dzieci i młodzież z ubogich rodzin pragnących się nadal rozwijać intelektualnie w szkołach na ten cel zbierane będą ofiary do puszek przed kościołami proszę ażeby tę zbiórkę przeprowadziły panie z Żywego Różańca. Już teraz dziękuję wszystkim za poparcie tego dzieła.

W tym tygodniu przypadają I czwartek miesiąca i udajemy się jako parafia i dekanat do Kalisza na wspólną modlitwę do św. Józefa na godz. 17.00. Biuro parafialne w tym dniu tylko do południa. I piątek miesiąca –  po Mszy św. porannej od godz. 8.00 odwiedziny chorych których zgłaszamy jak zawsze. Od 15 spowiedź pierwszo – piątkową. O 16.00 Msza św. i dziesiątek różańca. W I sobotę miesiąca przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej z tej okazji poświęcenie różańców dzieciom I – komunijnym na mszy o godz 16.00 i wspólny różaniec na zakończenie roku Fatimskiego Łączymy się duchowo z różańcem na granicach Polski.Od 15.00 będzie wystawienie Pana Jezusa i prywatna Adoracja do godz 16.00

Przypominamy o modlitwie różańcowej o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. W środę, sobotę i niedzielę po wieczornych Mszach św.

W najbliższą sobotę 7 października zapraszamy na spotkanie grupy Ojca Pio „ulgi w cierpieniu” do Wołczyna. Wyjazd o godz. 7.45 przy remizie strażackiej.

W drugi piątek miesiąca 13 października zapraszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania(klasa II i III gimnazjum) na godz. 17.00 rozpoczniemy od różańca i spowiedzi św. Bierzmowanie planujemy na jesień 2018

Od poniedziałku  2 października  można już zamawiać msze św. na nowy rok opłacając je jednocześnie na wymienianki za tydzień do końca października.

Jest jeszcze kilka numerów Opiekuna oraz  ostatnie kalędarzena 2018r

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy

i nauki Szczęść Boże !