KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszej świątyni. Dziękuję wszystkim darczyńcom, jak i tym którzy tę zbiórkę co roku przeprowadzają. Pieniądze odkładamy na nieprzewidziane prac.

W najbliższy wtorek wyjazd do Częstochowy z emerytami i rencistami po porannej Mszy św.

Jutro rozpoczynamy miesiąc Październik – miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa dla wszystkich w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek z udziałem dzieci o godz. 17.00. W środę, sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczorowej.

W tym tygodniu przypadają I czwartek miesiąca– modlitwą ogarniamy nienarodzone dzieci i rodziny z naszej parafii, w łączności z wiernymi w Bazylice św. Józefa w Kaliszu. I piątek miesiąca –  po Mszy św. porannej od godz. 8.00 odwiedziny chorych których zgłaszamy jak zawsze. Od 15.00 spowiedź pierwszo – piątkową. O 16.00 Msza św. i dziesiątek różańca. W I sobotę miesiąca po mszy św. wieczorowej nabożeństwo pierwszo – sobotnie – odmówimy wspólnie różaniec.

Od środy 3 października można już zamawiać Msze św. na nowy rok składając stosowną ofiarę i przyjmujemy tez wymienianki na nowy rok liturgiczny(czytane od I niedzieli Adwentu).

Za tydzień w niedziele na Mszą św. o godz. 12.00 zapraszamy rodziców i kandydatów do Bierzmowania – uczniów klas 8. Po Mszy krótkie spotkanie.

     Parafia w Brzezinach organizuje pielgrzymkę do Wambierzyc, Kudowy Zdroju i czeskiej Pragi w dniach od 18 do 20 października. Więcej informacji w gablotach.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy

i nauki Szczęść Boże !