Komunikaty duszpasterskie XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszej świątyni. Dziękuję wszystkim darczyńcom, jak i tym którzy tę zbiórkę przeprowadzają.

W czwartek rozpoczynamy miesiąc Październik – miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa dla wszystkich w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek z udziałem dzieci o godz. 17.00. W środę, sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczorowej.

W tym tygodniu przypadają I czwartek miesiąca– modlitwą ogarniamy nienarodzone dzieci i rodziny z naszej parafii, w łączności z wiernymi w Bazylice św. Józefa w Kaliszu. I piątek miesiąca –  po Mszy św. porannej od godz. 8.00 odwiedziny chorych, których zgłaszamy jak zawsze. Od 15.00 spowiedź pierwszo – piątkową. O 16.00 Msza św. i dziesiątek różańca. W I sobotę miesiąca po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo pierwszo sobotnie – odmówimy wspólnie różaniec.

Od poniedziałku 5 października można już zamawiać Msze św. na nowy rok składając stosowną ofiarę.

Za tydzień w niedziele na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i kandydatów do Bierzmowania – uczniów klas 8. Po Mszy krótkie spotkanie.

Są do nabycia nowe numery Opiekuna i kalendarze diecezjalne na nowy rok 2020 w cenie 6 zł. Można je nabywać u ministrantów lub w zakrystii. Nie ma ich za dużo. Zachęcamy do nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy

i nauki Szczęść Boże !