KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj kwartalna zbiórka ofiar na dalsze prace malarskie w naszej świątyni. Dziękuję wszystkim darczyńcom, jak i tym którzy tę zbiórkę co roku przeprowadzają.

Przypominamy o wyjeździe do Wołczyna na zjazd grup modlitewnych św. Ojca Pio w najbliższą sobotę. Przyjmujemy zapisy do końca dnia. W najbliższy wtorek  wyjazd do Częstochowy z emerytami i rencistami po porannej mszy św.

W najbliższą sobotę rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. W tym miesiącu połączymy je z nabożeństwem pierwszej soboty. W poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek z udziałem dzieci o godz. 17.00. W środę, sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczorowej. W różańcu odnówmy swoją  łączność z Maryją i Jezusem, szczególnie w kończącym się roku miłosierdzia polecając siebie i nasze rodziny.

Od poniedziałku  3 października  można już  składać na wymienianki roczne i jednorazowe oraz dokonywać rezerwacji mszy św. na nowy rok.

Jest nowy numer Opiekuna i Przewodnika.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !