KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś dzień papieski przed kościołami zbiórka ofiar do puszek na Fundusz stypendialny dla ubogiej a zdolnej młodzieży. Dziękuję wszystkim za ofiarowany na ten cel grosz a paniom z Żywego Różańca za przeprowadzenie tej zbiórki.

W czwartek spotkanie modlitewne za wstawiennictwem św. Ojca Pio, będziemy polecać nasze rodziny i wszystkich chorych w naszej parafii.

W sobotę tradycyjny dzień Edukacji Narodowej, pamiętajmy o naszych nauczycielach i wychowawcach, nie tylko składając im życzenia, ale również modlitwę. Zapraszamy szczególnie na modlitwę różańcową w ich intencji.

W piątek zapraszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania na godz. 17.00 rozpoczniemy od różańca i  spowiedzi św.

Przypominamy o uporządkowaniu grobów na naszym cmentarzu i stosownych opłatach – stare dokumenty aktualizujemy. Śmieci takie jak: szkło, plastyki wrzucamy do zielonego metalowego pojemnika, inne do boksu( tzw bio wiązanki, kwiaty z ziemią, liście). Zapraszamy do wspólnotowej modlitwy różańcowej tworzymy nowe róże różańcowe zapraszamy chętnych ,którzy chcieliby włączyć się w modlitwę różańcową mężczyzn i kobiety .nie lękajmy się opieki Matki Bożej.

Są do nabycia nowe numery Opiekuna i ostatnie kalendarze, zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy  i nauki Szczęść Boże !