KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Bóg zapłać wszystkim parafianom za ofiary złożone z racji kończącego się 3 kwartału na potrzeby kościoła. Ofiary z niedzielnej zbiorki, jak i wcześniej złożone w biurze parafialnym zasiliły konto parafialne.

Za tydzień obchodzimy w Kościele kolejny już dzień Papieski w tym dniu jak co roku polecamy dzieci i młodzież z ubogich rodzin pragnących się nadal rozwijać intelektualnie w szkołach. Na ten cel zbierane będą ofiary do puszek przed kościołami – proszę ażeby tę zbiórkę przeprowadziły panie z Żywego Różańca. Już teraz dziękuję wszystkim za poparcie tego dzieła.

Przypominamy o modlitwie różańcowej o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. W środę, sobotę i niedzielę po wieczornych Mszach św. Młodzież kandydaci do bierzmowania rozpoczynają swoje przygotowanie do tego sakramentu, tez uczestnicząc w różańcu i mszy św. w każdy I piątek miesiąca o godz. 18.00 poprzedzonej spowiedzią.

Przypominamy o możliwości zamawiania msze św. na nowy rok, przyjmujemy też wymienianki za naszych zmarłych do końca listopada.

Narzeczonych, którzy mają w najbliższym czasie chęć zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego – informujemy iż w parafii Chlewo są organizowane nauki przedmałżeńskie w dniach od 26 do 28 października. Zainteresowane pary prosimy o szybkie zgłoszenie się do ks. proboszcza Pawła Filipiaka. Prosimy również te pary które pragną zawrzeć związek małżeński w naszej parafii o potwierdzenia dat planowanego ślubu

Jest nowy numer Opiekuna oraz ostatnie kalendarze na 2019r.

 Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy

i nauki Szczęść Boże !