KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Bóg zapłać wszystkim parafianom za ofiary złożone z racji kończącego się 3 kwartału na potrzeby kościoła. Ofiary z niedzielnej zbiórki zasiliły konto parafialne.

Za tydzień obchodzimy w Kościele kolejny już dzień Papieski w tym dniu jak co roku polecamy dzieci i młodzież z ubogich rodzin pragnących się nadal rozwijać intelektualnie w szkołach. Na ten cel zbierane będą ofiary do puszek przed kościołami – proszę ażeby tę zbiórkę przeprowadziły panie z Żywego Różańca. Już teraz dziękuję wszystkim za poparcie tego dzieła.

Przypominamy o modlitwie różańcowej o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. W środę, sobotę i niedzielę po wieczornych Mszach św. W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Różańcowej poświęcenie różańców dzieciom I -komunijnym o godz. 17.00. Przypominamy o możliwości zamawiania msze św. na nowy rok, przyjmujemy też juz wymienianki za naszych zmarłych do końca listopada.

Narzeczonych, którzy mają w najbliższym czasie chęć zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego – informujemy iż w parafii Chlewo są organizowane nauki przedmałżeńskie w dniach od 18-20 i 25 -27 października(dwa weekendy). Zainteresowane pary prosimy o szybkie zgłoszenie się do ks. proboszcza Pawła Filipiaka. Prosimy również te pary które pragną zawrzeć związek małżeński w naszej parafii o potwierdzenia dat planowanego ślubu.

12 października będziemy gościć w parafii ks. Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego – metropolitę Lwowa, który przywiezie nam relikwie św. Jana Pawła II i odprawi Msze św. wieczorową

Jest nowy numer Opiekuna i  kalendarze diecezjalne na nowy rok 2020 w cenie 6 zł. Można je nabywać u ministrantów lub w zakrystii. Zachęcamy do nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracyi nauki Szczęść Boże !