Komunikaty duszpasterskie XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i kandydatów do Bierzmowania – uczniów klas 8. Po Mszy krótkie spotkanie. 

 Bóg zapłać wszystkim parafianom za ofiary złożone z racji kończącego się 3 kwartału na potrzeby kościoła. Ofiary z niedzielnej zbiórki zasiliły konto parafialne.

Za tydzień obchodzimy w Kościele kolejny już dzień Papieski w tym dniu jak co roku polecamy dzieci i młodzież z ubogich rodzin pragnących się nadal rozwijać intelektualnie w szkołach. Na ten cel zbierane będą ofiary do puszek przed kościołami – proszę ażeby tę zbiórkę przeprowadziły panie z Żywego Różańca. Już teraz dziękuję wszystkim za poparcie tego dzieła jak co roku.

Przypominamy o modlitwie różańcowej o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. W środę, sobotę i niedzielę po wieczornych Mszach św. W środę przypada  wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Poświęcenie różańców dzieciom I -komunijnym odbędzie w piątek na dodatkowej Mszy św. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym. 

Przypominamy o możliwości zamawiania Msze św. na nowy rok.

W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów i kandydatów w Kościele Klasztornym

Jest Opiekuna i  kalendarze diecezjalne na nowy rok 2020 w cenie 6 zł. Można je nabywać u ministrantów lub w zakrystii. Zachęcamy do nabywania

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy

i nauki Szczęść Boże !